Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

LaboLAB - pogoda i klimat

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 2 990,00 zł

  2 699,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 291,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 699,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 699,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 699,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 699,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 724,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
Dodaj do mojej listy

Moduł POGODA I KLIMAT 

 

LaboLAB - POGODA I KLIMAT Moduł POGODA I KLIMAT  to wspaniałe uzupełnienie zajęć dydaktycznych, przeznaczone dla uczniów klas 4 – 8. Produkt może być wykorzystywany na zajęciach z przyrody oraz geografii. Poszczególne elementy modułu wprowadzają słuchaczy w zagadnienia, dotyczące pogody i warunków klimatycznych, jakie panują, nie tylko w Polsce, ale i na całej kuli ziemskiej. Oferowany przez nas produkt jest zgodny z nowym programem nauczania oraz przystosowany do pracy w dużych grupach. Wybierz rozwiązanie, które urozmaici każde zajęcia oraz pozwoli na praktyczne zdobywanie wiedzy!Moduł POGODA I KLIMAT – NOWATORSKA realizacja treści nauczania

Moduł POGODA I KLIMAT wyposażono w przyrządy i przybory do przeprowadzania wielu doświadczeń. Pozwala to na wykonanie aż 21 sesji badawczych, w zespołach klasowych, liczących do 30 osób. Praca z wykorzystaniem modułu może odbywać się w grupach, parach lub pojedynczo. Oferowana przez nas pomoc naukowa wprowadza uczniów w tematykę, dotyczącą pogody. Podczas lekcji można nauczyć się obliczania średnich temperatur, poznać skalę Richtera, Kelvina i Celsjusza czy dokonać pomiaru ilości opadów atmosferycznych. Ponadto, uczestnicy mogą samodzielnie tworzyć i przedstawiać lokalne prognozy pogody, na różne dni tygodnia oraz pory roku. Słuchacze poznają strefy klimatyczne, opracowują broszury podróżne dla każdego kraju lub wybranego miasta, jak również poznają składniki pogody oraz rodzaje przyrządów do ich pomiaru. Dowiadują się, czym jest temperatura powietrza, zachmurzenie, opady atmosferyczne czy kierunek wiatru. Osoba, prowadząca zajęcia, ma możliwość omówienia klimatów i związanych z nimi uwarunkowań,  w różnych regionach świata - wilgotnego lasu równikowego, strefy umiarkowanej, charakterystyki sawanny i stepu, opisu pustyni gorącej i lodowej, jak również wskazania, czym jest tajga i tundra, klimat śródziemnomorski oraz wysokogórski. Podczas procesu dydaktycznego uczestnicy maja okazję  na zbadanie ruchu obiegowego i obrotowego ziemi oraz ich następstw dla współczesnej cywilizacji. W czasie korzystania z pomocy dydaktycznej nauczyciel może objaśnić, czym są naturalne zagrożenia pogodowe i w jaki sposób je neutralizować. To wspaniała, multimedialna pomoc naukowa!

 

LaboLAB - POGODA I KLIMAT

Moduł POGODA I KLIMAT – ciekawa i przystępna forma nauki geografii

LaboLAB - POGODA I KLIMATModuł POGODA I KLIMAT pozwala na aktywizację zespołu klasowego i sprawia, iż uczestnicy zajęć,  dostrzegają rolę czynników atmosferycznych w życiu każdego człowieka oraz otrzymują wiedzę na temat zasad orientacji w terenie m.in. wyznaczania przebiegu linii widnokręgu, posługiwania się mapą, odczytywania informacji na podstawie legendy, wskazywania miejsc obserwacji czy planowania wycieczki przy pomocy mapy wielkoskalowej. Posiadając niezbędne dane oraz wykorzystując wiedzę, wyniesioną z sesji badawczych, dzieci mogą zdecydować się na budowę własnej stacji meteorologicznej. Moduł umożliwia codzienne monitorowanie pogody oraz zmieniających się warunków atmosferycznych, jak również pozwala stawiać tezy i hipotezy, dotyczące analizowanych zjawisk. Podczas zajęć można wykorzystać także scenariusze lekcji, w których przewidziano panele dyskusyjne. Dzięki temu, uczestnicy mogą na bieżąco konfrontować,  otrzymane wyniki badań i porównywać je z tymi, które posiadają inne grupy badawcze.  Nauczyciel, dzięki wykorzystaniu modułu, potrafi zaktywizować uczniów do twórczej i kreatywnej pracy oraz włączyć ich w proces lekcyjny. Materiał interaktywny zawiera około 100 ekranów multimedialnych, które pozwalają na wykonywanie zadań oraz ćwiczeń, na urządzeniach komputerowych - laptopach, tabletach, smartfonach lub komputerach PC, działających w systemach Windows, Android lub iOS. Moduł POGODA I KLIMAT zawiera niezbędną ilość pomocy do eksperymentów, które są objęte rekomendacją Ministerstwa Edukacji Narodowej, dotyczącą wyposażenia pracowni przyrodniczych. To produkt, który spełni 100% oczekiwań każdego pedagoga! LaboLAB - POGODA I KLIMAT

Moduł POGODA I KLIMAT – ogólny wykaz zawartości zestawu

 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela ( w formie drukowanej i cyfrowej),
 • dokładne scenariusze lekcji,
 • papierowe materiały dla uczniów, o wielu poziomach trudności,
 • przykłady zadań domowych i ćwiczeń,
 • materiały interaktywne - symulacje, ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne,
 • zestaw przyborów i narzędzi – m.in. termometr, deszczomierz, stacja pogodowa czy globus.

Wykorzystaj szansę i koniecznie zdecyduj się na produkt z naszego sklepu. moduł POGODA I KLIMAT to wyjątkowa pomoc dydaktyczna, która z pewnością zainteresuje Twoich uczniów!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

28-01-2020
Biologia MPP – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej