Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

LaboLAB - struktura i właściwości materii

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 5 990,00 zł

  5 395,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 595,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  5 395,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  5 395,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  5 395,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  5 395,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  5 420,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
Dodaj do mojej listy

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII

 

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII to nowoczesna i przydatna w każdej placówce edukacyjnej, pomoc naukowa, przeznaczona dla uczniów klas 7 - 8. Produkt rewelacyjnie sprawdzi się na zajęciach z fizyki i chemii. Jego celem jest uświadomienie słuchaczom, że wszystko, co nas otacza składa się z jakiejś określonej materii, która posiada pewne właściwości. Zestaw realizuje najnowsze założenia podstawy programowej oraz jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oferowany przez nas produkt, z pewnością, uatrakcyjni zajęcia lekcyjne oraz połączy wiedzę teoretyczna z wykorzystaniem jej w życiu codziennym!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – nauka chemii i fizyki nigdy nie była tak prosta

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII zawiera niezbędne przybory, substancje i narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie aż 21 sesji badawczych, z udziałem klasy, liczącej do 30 osób. Wszystkie ćwiczenia można wykonać samodzielnie, w parch lub w grupach. Produkt pomaga w ocenie stanów skupienia oraz ustaleniu czy dana materia jest mieszaniną czy też roztworem. Sześć praktycznych serii, o różnym stopniu trudności, aktywizuje wszystkich członków zespołu i pomaga im w zrozumieniu zasad chemii i fizyki. Uczniowie mają możliwość stawiania też i hipotez badawczych, które potwierdzają lub obalają, w czasie prowadzonych paneli dyskusyjnych,

Osoba, prowadząca zajęcia może objaśnić właściwości chemiczne i fizyczne wielu przedmiotów codziennego użytku, z uwzględnieniem ich objętości, masy, temperatury krzepnięcia, temperatury topnienia, temperatury wrzenia oraz zdolność do tworzenia mieszanin i roztworów. Słuchacze poddają rozważaniom właściwości niektórych substancji, prawo Archimedesa, związek gęstości z masą i objętością, zjawisko dyfuzji, rozpuszczania, a także uczą się obliczania objętości czy masy danych mieszanin. Moduł to doskonałe wsparcie dla pracy wykładowcy!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – wspaniały materiał dydaktyczny dla każdego nauczyciela

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII uczy przewidywania oddziaływań materii z innymi jej rodzajami oraz koncepcji wprowadzania zmian chemicznych w składzie danych związków. Na zajęciach z chemii, moduł umożliwia samodzielnie wykonywanie przez uczniów, bezpiecznych dla ich zdrowia i życia, reakcji chemicznych, z wykorzystaniem prawa stałości składu oraz prawa zachowania masy. Podczas zajęć pokazowych, nauczyciel może zaprezentować sposób odziaływania wodoru oraz tlenu na niektóre metale, budowę cząsteczki wody czy tworzenie zawiesin. W czasie prowadzenia eksperymentów uczestnicy badają zawartość skrobi w wielu produktach spożywczych i kosmetycznych oraz próbują ją z nich odseparować przy pomoc jodu. Eksperymenty umożliwiają także poznanie działania elektryczności i magnetyzmu, jak również analizę zjawisk cieplnych – naukę odczytywania skali Celsjusza, Kelwina i Fahrenheita. Zakończenie prac badawczych polega na skonstruowaniu przez grupy własnego systemu filtracji, służącego do oczyszczania wody z kranu. Do modułu dołączono również obszerny materiał interaktywny, który zawiera około 100 ekranów multimedialnych, które można zainstalować na tabletach, smartfonach lub komputerach PC/ laptop, wyposażonych w systemy Windows, Android, iOS. LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII – ogólny wykaz zawartości zestawu

 • szczegółowe scenariusze lekcji,
 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (w wersji drukowanej i cyfrowej),
 • papierowe materiały dla uczniów ( o różnym stopniu trudności),
 • materiały cyfrowe - ćwiczenia, symulacje, testy, podręczniki multimedialne,
 • przybory i substancje do przeprowadzania eksperymentów – cylinder, szklane kule, różdżka magnetyczna, podkładki metalowe, jodyna antyseptyczna 2%, termometr zanurzeniowy, metalowy czy laboratoryjne opiłki żelaza.

 

Już dzisiaj zdecyduj się na wspaniały Moduł STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI MATERII, który posłuży, jako skuteczne i oryginalne urozmaicenie zajęć z fizyki i chemii!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

28-01-2020
Biologia MPP – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej