Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

LaboLAB - struktura roślin i zwierząt

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 4 990,00 zł

  4 492,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 498,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  4 492,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  4 492,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  4 492,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  4 492,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  4 517,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
Dodaj do mojej listy

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT

 

LaboLAB - STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT to świetna pomoc dydaktyczna, przeznaczona dla nauczycieli przyrody i biologii w klasach 4 – 8 szkoły podstawowej. Produkt realizuje założenia najnowszej podstawy programowej oraz jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Moduł pozwala na uzupełnienie wiedzy wyniesionej z pierwszych trzech lat nauki na temat  budowy oraz zachowania wielu gatunków roślin i zwierząt. Jeśli poszukujesz kreatywnego sposobu na przekazywanie wiedzy swoim podopiecznym, to ten produkt jest do tego stworzony!

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT – ciekawa nauka o budowie organizmów

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT pozwala na pracę w grupach, w parach oraz pojedynczo. Wyposażenie zestawu w substancje, preparaty oraz przyrządy do doświadczeń, pozwala na przeprowadzenie aż 24 sesji badawczych w ciągu całego cyklu nauki. Wyposażenie posiada elementy bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników, przeznaczone do wielokrotnego użytku, higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. W czasie pracy z modułem uczestnicy mają szansę na zbadanie sposobów rozmnażania, wzrostu oraz czynników behawioralnych i strukturalnych, warunkujących przetrwanie gatunkowe, najbardziej popularnych gatunków roślin i zwierząt na całym globie. Nauczyciel może wyjaśnić, czym są składniki przyrody ożywionej i nieożywionej, sposoby odżywiania organizmów samożywnych oraz cudzożywnych, jak również omówić podstawowe warunki życia i przystosowania organizmów do życia na lądzie i w wodzie. Słuchacze badają, jakie organizmy żyją w ich najbliższej okolicy. Wraz z osobą prowadząca zajęcia, zostają opracowane tematy, takie jak hierarchiczna organizacja budowy organizmów, elementy i funkcje budowy komórkowej, warunki konieczne do powstania procesu fotosyntezy czy czynności życiowe danych gatunków roślin i zwierząt. Podczas organizowanych paneli dyskusyjnych stawiane są tezy i hipotezy badawcze. Doświadczenia odbywają się przy pomocy badań pod mikroskopem oraz obserwacji organizmów. Z modułem zajęcia z biologii i przyrody staną się fascynującą przygodą ze światem nauki!

 

LaboLAB - STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT –  analiza narządów zmysłów  i budowy tkanek

 

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT umożliwia analizę tkanek roślinnych, budowy nasion, łodygi oraz liści i kwiatostanu, jak również prowadzenie wielu eksperymentów, związanych z próbą  rozmnażania roślin oraz ich mutacji. Pedagog wraz z uczestnikami zajęć, omawia, na przykładach, tryb życia, cechy morfologiczne oraz budowę wybranych gatunków zwierząt, z całego świata. Uczniowie poznają zasady działania narządów zmysłów oraz metody przetwarzania informacji przez mózg,  poddanego sekcji zwierzęcia, w tym wypadku owcy. Duży nacisk kładzie się na bardzo szczegółowe opracowanie budowy, funkcji oraz możliwych wad i uszkodzeń narządu wzroku. Podczas zajęć odbywa się sekcja krowiego oka. Słuchacze dowiadują się, w jaki sposób odbierają otoczenie zwierzęta i dlaczego ich sposób widzenia kolorów, znacznie różni się od tego, ludzkiego. Uczestnicy poznają takie terminy, jak fala światła itp. Jednym z bardzo istotnych tematów jest ten, poświęcony analizie układu nerwowego człowieka. W czasie eksperymentów praktycznych ocenia się sposób jego funkcjonowania oraz budowę ludzkich narządów zmysłów. Zakończeniem pracy z modułem jest wykonanie ulepszonego modelu ludzkiego oka, który następnie zostaje poddany ocenie. Zestaw wyposażono również w obszerny materiał interaktywny, który zawiera około 100 ekranów multimedialnych. Można wykorzystać je do pracy na tabletach, smartfonach lub komputerach przenośnych i PC, które są kompatybilne z systemem operacyjnym Windows, Android, iOS. To doskonała pomoc naukowa, która pomoże uczniom zrozumieć budowę i funkcjonowania żywych organizmów! LaboLAB - STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT

Moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT

 • substancje i przybory do przeprowadzania badań naukowych - olejek miętowy (poj. 7 ml), nożyczki sekcyjne (niklowane), diagnostyczna latarka lekarska, - nasiona rzodkiewki, jedwabny kwiat lilii tygrysiej, zestaw fotografii struktur roślinnych i zwierzęcych, 4-kolorowy zestaw masy Playfoam,
 • scenariusze lekcji, ze szczegółowo opisanymi doświadczeniami i eksperymentami,
 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (wersja drukowana i cyfrowa),
 • papierowe materiały dla uczniów, o różnym stopniu trudności,
 • materiały cyfrowe - ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne, symulacje - dla uczniów i nauczyciela.

 

Wybierz moduł STRUKTURY ROŚLIN I ZWIERZĄT i spraw, aby Twoi uczniowie pokochali zajęcia z biologii i przyrody!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kilka pomysłów Marii Montessori na kształtowanie umiejętności matematycznych dziecka w domowym zaciszu

Kilka pomysłów Marii Montessori na kształtowanie umiejętności matematycznych dziecka w domowym zaciszu

10-06-2020
Zobacz proste sposoby na ciekawą i przyjemną edukację matematyczną

więcej

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej