Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Wibrator logopedyczny Z-Vibe + końcówa Probe

 • Producent: ARK THERAPEUTIC SERVICES, INC.
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 150,00 zł

  134,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 16,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  134,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  134,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  146,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  154,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  159,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Wibrator logopedyczny Z-Vibe to niezwykle uniwersalne i bardzo popularne urządzenie. Produkcją zajmuje się amerykańska firma, specjalizująca się w tworzeniu pomocy logopedycznych.

Z-vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Został wykonany z elastomeru medycznego, z którego produkowane są narzędzia i akcesoria medyczne. Tworzywo to jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wibrator pracuje z wysoką częstotliwością 7000 cykli, przy niskiej amplitudzie 0,03 mm. Dodatkowo zestaw zawiera szpatułkę PROBE, istniej możliwość dokupienia także innych szpatułek. Włącznik urządzenia znajduje się u dołu.

Wibrator można wykorzystywać dwustronnie, istniej możliwość nakręcania szpatułek z dwóch stron. Wtedy uruchomienie wibratora następuje poprzez przekręcenie szpatułki w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę PROBE do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręcona szpatułkę FINE, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszenia.

Wibrator logopedyczny Z-vibe jest narzędziem chętnie stosowanym przez specjalistów prowadzących terapie mowy na całym świecie. Znajduję swoje zastosowanie przy prowadzeniu terapii logopedycznych. Dzieci chętnie korzystają z takich pomocy, wzbudza to ich ciekawość i chęć do dalszej pracy.

Do zasilania urządzenia wymagana jest patentowa bardzo wytrzymała specjalna bateria do Z-vibe (można ja zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi) Bateria wytrzymuje bardzo długi okres użytkowania. W zestawie oczywiście jest bateria, umożliwiająca uruchomienie produktu zaraz po otrzymaniu.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Kolor wysłanego wibratora może się różnić o widocznego na zdjęciu.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Konkurs dla nauczycieli

Konkurs dla nauczycieli

17-09-2019
Konkurs dla nauczycieli. Szczegóły na naszym profilu FB i na blogu.

więcej

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

02-09-2019
Programowanie, podobnie jak chociażby znajomość języków obcych, należy do tej grupy umiejętności, które znacząco ułatwiają start w dorosłym życiu. I podobnie, jak w przypadku języków obcych, im wcześniej dziecko zacznie się z nim zaznajamiać, tym lepiej. Co ciekawe, choć...

więcej

Opinia o programie Percepcja słuchowa

Opinia o programie Percepcja słuchowa

02-09-2019
Opinia przygotowana przez Neurologopedów, surdologopedów pracujących w PPP numer 7 w Gdańsku Program Percepcja słuchowa jako narzędzie do wspomagania i usprawniania percepcji słuchowej i koncentracji uwagi słuchowej

więcej